top of page

Kauno vandenų 90-mečio jubiliejaus šventė – renginio techninis aptarnavimas ir šviesų šou pasirodymo sukūrimas

Kauno vandenims švenčiant 90-metį įmonė sugalvojo įteikti originalią dovaną miestiečiams. Jubiliejaus proga, pirmą kartą per 90 metų, išleisti vandenį iš rezervuaro, esančio Žaliakalnyje, ir suteikti miestiečiams progą ne tik iš arti pamatyti statinius, bet ir leisti pasivaikščioti po 3 tūkst. kub. m talpos rezervuarą.

Mūsų įmonei buvo patikėta techninė ir meninė renginio dalis. Vandens rezervuaro patalpoje turėjome suprojektuoti LED šviestuvų ir šviesos efektų išdėstymo kompoziciją, pasirūpinti renginio technikos apsauga nuo drėgmės, sukurti saugius vaikščiojimo koridorius lankytojams. Sekantis žingsnis buvo teisingai parinkti garso kolonėlių vietas. Kadangi vandens rezervuare visi paviršiai kieti, nesugeriantys aido, teko naudotis išmone ieškant sprendimo kaip maksimaliai išvengti aido ir užtikrinti maksimalią garso kokybę. Paskutinis etapas – meninė dalis. Turėjome sukurti šviesų šou pasirodymą. Pagal specialiai šiam renginiui sukurtą garso takelį suprojektavome šviesų šou pasirodymą, kurio trukmė buvo daugiau nei 11 minučių. Tiesa, vandens rezervuaro pastatas buvo led prožektoriais apšviestas ir iš lauko. O hole, užsakovų prašymu, buvo įjungtas projektorius, kuriame jie buvo paruošę istorinę medžiagą apie šį architektūrinį statinį.

 

Renginys sulaukė didelio ažiotažo. Visi 500 vietų buvo užregistruota per vieną vakarą. Apie renginį rašė 15min, DELFI, KAS VYKSTA KAUNE, video reportažus rengė LRT, TV3 ir kiti kanalai.

bottom of page